info@dopravnecentrum.sk

0915 616 313

Vyhľadať

Kondičné jazdy

Kondičné jazdy

Kondičné jazdy sú najlepším riešením pre ľudí, ktorí dlho nešoférovali, prípadne cítia neistotu a strach zo zaradenia sa do premávky. Ideálnou voľbou na to, ako odbúrať stres z jazdy a zároveň si osviežiť teóriu aj prax pod dozorom kvalifikovaného lektora sú kondičné jazdy.

Nacvičíte si zručnosti a vedomosti, získate sebavedomie, ktoré zužitkujete či už na krátkych alebo dlhých trasách.


Ako vám vieme pomôcť?

Primárne sa zameriavame na úroveň vašich schopností, vedomostí a zručností, ktoré si pred začiatkom rýchlo otestujeme. Následne pri neformálnom rozhovore zisťujeme vašu motiváciu a požiadavky, na čo sa primárne sústrediť, či už ide o rozbiehanie sa do kopca, parkovanie alebo jednoducho len osvieženie si šoférovania po dlhšom čase.

Nižšie nájdete najčastejšie dôvody, prečo sa ľudia hlásia na kondičné jazdy:

– Osvieženie teórie, legislatívy a praxe po dlhšom období od posledného šoférovania, najčastejšie 3 a viac rokov.

– Starostlivosť o vozidlá, čiže ako udržiavať auto v dobrej kondícii tak, aby bolo dlhodobo spoľahlivé s bezproblémovým fungovaním.

– Základné techniky vodiča, napríklad rozbiehanie, plynulé spomaľovanie a zastavenie, rozbiehanie sa do kopca, preraďovanie na manuálnej prevodovke, cúvanie, parkovanie a podobne.

– Dopravné situácie v praxi, ako napríklad jazda v hustej premávke, na hlavných a vedľajších cestách, jazda s využitím GPS prípadne jazdu na konkrétnej trase, ktorú si sami vyberiete.

Samozrejme okrem vyššie spomínaných vecí môžete mať aj iné požiadavky. Radi vám pomôžeme začleniť sa opäť do premávky a vyhovieme vašim žiadostiam a potrebám.

Všeobecné obchodné podmienky. Zásady ochrany osobných údajov. Cookies nastavenia.